U ulici Eugena Kumičića
Vaš četveronožni ljubimac je malo „začupavio”? Imamo rješenje i za to! U Malom Parizu, točnije u Kumičićevoj ulici na kućnom broju 24 svoja vrata je otvorio frizerski salon za pse „Puppy” u vlasništvu mlade Monike Vukelić.
Veliki, svijetli i moderno opremljen prostor na prvi dojam ostavlja dojam klasičnog frizerskog salona, ponajviše zbog moderno uređene čekaonice u kojoj vlasnici mogu popiti kavu dok čekaju makeover svog ljubimca.

- Iako, iskreno, najlakše je raditi kada vlasnici odu jer baš kao i djeca, i psi na sve moguće načine pokušavaju privući njihovu pozornost. Laju, cvile, osvrću se i negoduju jer niti jedan nije oduševljen samim procesom šišanja, a ni kupanja - pojašnjava kroz smijeh ova simpatična frizerka za pse koja je, naglašava, ispunila svoj životni san.
- Frizerka sam po struci i isprva sam radila sa ljudima, međutim jako volim životinje. Kada mi se pružila prilika da se okušam u stiliziranju pasa nisam se dvoumila niti sekunde i evo, nakon par godina stjecanja vrijednih iskustava odlučila sam se osamostaliti. Izuzetno sam zadovoljna prvim dojmovima, a zadovoljni su i klijenti koji se vraćaju sa svojim ljubimcima, ali i preporučuju me novim mušterijama- kaže Monika, čiji se rad može vidjeti i na Instagramu, klikom na link Frizerski salon "Puppy" . Među fotografijama friško dotjeranih ljubimaca naših sugrađana nalazi se i Monikin psić Puppy po kojem je salon i dobio ime, a koji je u njenoj obitelji već petnaestu godinu.
Osim u profesionalnost i kvalitetan rad, Monika vjeruje i u korektan pristup i lojalnost. Stoga su ističe, i cijene prilagođene našem tržištu.
- Kod mene je šišanje još uvijek 150 kuna za male pasmine, iako sam svjesna kako je val poskupljenja učinio svoje. Upravo zbog toga, odlučila sam se zadržati ovakve cijene što je dulje moguće- makar do uvođenja eura- ali i svakom svom četveronožnom klijentu pokloniti svako peto šišanje gratis, kako bih olakšala njihovim vlasnicima. Po tome sam jedinstvena u Brodu i okolici, ali smatram kako je to dobar pristup i da pozitivna povratna informacija neće izostati.

Uz usluge šišanja, održavanja higijene i njege, Monika nudi i dnevno čuvanje pasa u samom salonu, a u bliskoj budućnosti je u planu i pravi hotel za pse.
- Osim frizerskog salona bavim se i uzgojem te prodajom pasa, uglavnom pasmine shih tzu. Shih tzu je jedna od najpopularnijih svjetskih pasmina i cijenjena je u cijelom svijetu zbog svog nježnog i dobrog temperamenta. Također sam primijetila da vlasnici pasa muku muče s njihovim čuvanjem kada idu na godišnji odmor, stoga sam odlučila uskoro otvoriti i pravi mali hotel za pse u neposrednoj blizini grada, točnije u Bukovlju.- priča nam ova mlada obrtnica.
Simpatičnoj Moniki želimo puno sreće u daljnjem radu, a uz ovakvu volju i trud ni uspjeh zasigurno neće izostati.
Ranojutarnji upad u službene prostorije Grada Nove Gradiške, vozila i pre...
12.02.2026. u 08:11
U prvom planu najnovije kampanje za rektora Sveučilišta u Zagrebu na&scar...
11.02.2026. u 20:00
Novogradiško glazbeno ljeto 2026. godine doživjet će svoj...
11.02.2026. u 15:35
Stanovi skuplji i do 360 eura po kvadratu: novi izračun APN-ovih potpora Cijene...
11.02.2026. u 15:00
Ples, glazba i druženje ponovno će ispuniti večernje sate u Slavonskom Brodu, je...
11.02.2026. u 07:30
U svojoj karijeri odvozio je četiri milijuna kilometara. Drugim riječima, o...
10.02.2026. u 20:00
Vlasnicima praznih stanova i kuća ostalo je još svega nek...
10.02.2026. u 15:00
Za nešto manje od mjesec dana učenici četvrtih i osmih razreda diljem Hrv...
10.02.2026. u 12:30
U Oriovcu je večeras priređen svečani doček Antoniju Sekuliću, članu Hrvatske fu...
09.02.2026. u 20:00
Vlada Republike Hrvatske donijela je odluku o usvajanju dvaju novih programa koj...
09.02.2026. u 12:30
Pred stanovnicima Brodsko-posavske županije je tjedan obilježen...
09.02.2026. u 07:30
Brodsko-posavska županija nastavlja ulaganja u digitalnu infrastrukturu, ovaj pu...
08.02.2026. u 12:00
Tužne li su sudbine brodske građanske klase! Gledam, na gradskom katoličkom grob...
07.02.2026. u 20:00
Mobilne gradske blagajne i u veljači dolaze bliže građanima, nas...
07.02.2026. u 08:00
Dok se plakati u središtu Nove Gradiške uklanjaju, vraćaju i podiž...
06.02.2026. u 14:35
SLAVONSKI BROD – Mjera povrata poreza pri kupnji ili gradnji prve stambene...
06.02.2026. u 12:30