Brođani poraženi kod kuće

MOK Marsonia

Nikolina Martinovic
  • 2021-11-02 14:00:31

Protiv osječke Murse u 5. kolu Superlige odbojkaši Marsonije doživjeli su očekivan poraz rezultatom 3:0, dok su ravnopravni bili samo u 3. setu.

Prva 2 seta uvjerljivo su pripala gostima, dok je vrlo zanimljiva bila završnica u posljednjem setu.

Podsjetimo, Osječani su prošle godine postali doprvaci Hrvatske, dok trenutno vode na ljestvici. Protiv  Marsonije upisali su petu uzastopnu pobjedu koje su sve dobili s 3:0. Nitko od prijašnjih protivnika nije bio tako blizu Mursi kao Brođani da im uzme set, što bi se možda i dogodilo da osječki trener na parket nije vratio kapetana i najboljeg igrača utakmice Ivana Matokovića.

Odbojkaši Marsonije nisu niti očekivali da protiv Murse mogu doći do pobjede. Oni će svoju priliku potražiti protiv sebi ravnopravnih klubova, dok će u sljedećem 6. kolu u nedjelju, 7. studenog, na Vijušu od 17,30 gostovati Kitro Varaždin.