Drugi vikend u mjesecu srpnju izletište Strmac iznad Nove Gradiške već dugi niz godina ucrtano je u moto kalendar kao mjesto koje morate posjetiti. Izuzetna prirodna lokacija i ekipa kakvu se rijetko viđa uvijek garantira totalno otkačen, opušten i najbolji moto provod – upravo tim riječima mogu se opisati protekla dva dana.
Nakon uvodnog petka koji je zaokružen odličnim koncertima koje su odradili domaći rock sastav ROCKERI i Pulsrock band, sudionici 25. Moto susreta na Strmcu jučer su počašćeni još bogatijim programom.
Subotnje druženje otvoreno je utrkama ubrzanja na južnoj obilaznici, gdje se, osim mnogobrojnih bikera, okupio i veliki broj posjetitelja koji su uživali u utrkama punim vještine i adrenalina.
Strmac je vrvio bikerima i drugim posjetiteljima, ”palile” su se gume, pjevalo, žeđ se gasila hladim pivom, a kako i priliči, gastro ponuda bila je vrhunska. U poslijepodnevnim satima posjetitelji su uživali uz razne moto igre i opuštanjem u prirodi, te pripremama za večernji dio susreta.
Kao i prijašnjih godina, pa tako i ove, organizatori su angažirali ekipe zaslužne za dobar show – prvi dio atmosferu su nabrijavali su UNIMOGSI, a večer i 25. moto susrete odličnim koncertom zaključili su naši trenutno najtraženiji i najpopularniji rokeri – LET 3.
Iako su se na početku nastupa na pozornici pojavili u za njih pomalo konvencionalnim outfitima, u odnosu na one u kojima smo ih zadnjih mjeseci navikli gledati, od prvih su taktova zapalili publiku na Strmcu. Let 3 je započeo nastup izvodeći neke od svojih najpoznatijih hitova. Raskošna scenska produkcija i karizmatični nastupi članova benda oduševili su publiku.
Let 3 je završio svoj nastup uz gromoglasan pljesak i ovacije publike, koja je tražila bis, a članovi benda nisu razočarali ni ovaj put. Na binu su se vratili u outfitima u kojima su se prikazali i cijelom svijetu, a sve to začinili su svojim hitom “MAMA ŠČ”
Bila je to noć koju će posjetitelji i obožavatelji grupe Let 3 dugo pamtiti. Koncert grupe Let 3 na Moto susretima donio je spoj odlične glazbe, nastupa i atmosfere stvarajući nezaboravno iskustvo za sve prisutne. Kompčetnu foto i video galeriju možete pogleati na sljedećem linku: RadioNG
izvor:RadioNG
Policijski nadzori nezakonitog boravka i rada stranih državljana u Slavonskom Br...
01.12.2025. u 17:30
Portal Najdoktor objavio je u ponedjeljak popis najboljih liječnika u Hrvatskoj...
01.12.2025. u 10:07
SLAVONSKI BROD / BPŽ – Tjedan pred nama donosi sve ono što zovemo &...
01.12.2025. u 07:30
Pod naslovom Poplava ulica, „Brodski tjednik“ 1906. godine pi&scaron...
30.11.2025. u 20:00
S prvim ozbiljnijim hladnoćama, u dvorištima diljem Hrvatske počinje &nda...
30.11.2025. u 08:00
U noći 21. studenoga, nekoliko minuta prije 23 sata, taksist Beris...
29.11.2025. u 08:02
Policijski službenici Službe kriminalističke policije, Policijske uprave brodsko...
28.11.2025. u 14:23
Advent u Slavonskom Brodu ove godine stiže u nešto drukčijem tonu. Nakon...
28.11.2025. u 12:30
Kako doznaje SBonline, proteklih je dana obavljen tehnički pregled novoizgrađene...
28.11.2025. u 07:30
Glazbena škola Slavonski Brod ušla je u ovu godinu s impresivnim p...
27.11.2025. u 17:30
Ministarstvo znanosti, obrazovanja i mladih objavilo je ovih dana popis obrazovn...
27.11.2025. u 15:00
U Garčinu će i ove godine prosinački dani biti ispunjeni svjetlom, glazbom i živ...
27.11.2025. u 12:30
Slavonski Brod ponovno ulazi u sezonu prikupljanja glomaznog otpada, a prvi na r...
26.11.2025. u 20:00
SIBINJ – Općina Sibinj i ove godine priprema adventsku čaroliju koja, već...
26.11.2025. u 17:30
Danas je u Hotelu Art u Slavonskom Brodu održan okrugli stol pod nazivom “...
26.11.2025. u 12:30
Nakon jučerašnjeg teksta o prijavama roditelja iz šestog razreda O...
26.11.2025. u 07:38