Naslovna / Vijesti / Odigrano 3. kolo 24. Božićnog šahovskog turnira

ŠAH

Odigrano 3. kolo 24. Božićnog šahovskog turnira

Turnir traje od 09.11.2021. do 14.12.2021.godine

Odigrano 3. kolo 24. Božićnog šahovskog turnira
Portal035
  • 2021-11-21 18:00:00

U susretima treće g kola nije bilo većih iznenađenja, a ovoj je dvadeset i četvrti po redu rejting „BOŽIĆNI turnir 2021".

 

.Na turniru kojeg organizira Šahovski klub Posavac iz Ruščice nastupa 14 igrača iz Strizivojne,Bukovlja Garčina,Gornje Vrbe Slavonskog Broda i Ruščice. Igra se 30 minuta po igraču + 30 sekundi dodatak sa svaki potez po pravilima Fid-e .

 

Turnir traje od 09.11.2021. do 14.12.2021.godine , a zaostali susreti igraju se utorkom od 18,00 sati. 

 

Rezultati odigranog 3. kola

Benjamin Grgurević -Marko Vranjić 1 : 0, Branko Pekarek- Ninoslav Ljubičić 1: 0 , Petra Karij– Miljenko Talić 1 ; 0 , Ivan Martić -Petar Bubalo 1; 0, Sara Katić - Adam Talić 0 :1, Patrik Logarić – Mišo Čuljak 1:0 i Lara Jović -Ivan Tomić 0 : 1.

 

 

POREDAK NAKON 3 . KOLA

 

Mj

 

Ime

Rtg

FED

Klub

Bod

1

II

Grgurević Benjamin

1922

CRO

ŠK Posavac, Ruščica

3

2

MK

Pekarik Branko

2058

CRO

ŠK Posavac, Ruščica

3

I

Karij Petra

1772

CRO

ŠŠK Konaki, Novo Virje

4

II

Vranjić Marko

1897

CRO

ŠK Šahovnica, Garčin

2

5

I

Talić Adam

1793

CRO

ŠK Slavonac, Bukovlje

2

6

II

Martić Ivan

1804

CRO

ŠKI Kralj, Slavonski Brod

2

7

I

Ljubičić Ninoslav

1859

CRO

ŠK Posavac, Ruščica

8

III

Talić Miljenko

1873

CRO

Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod

1

9

II

Katić Sara

1600

CRO

ŠK Amater, Strizivojna

1

10

 

Bubalo Petar

1605

CRO

ŠK Posavac, Ruščica

1

11

MK

Tomić Ivan

1914

CRO

ŠK Posavac, Ruščica

1

12

 

Logarić Patrik

1600

CRO

Gornja Vrba

1

13

I

Čuljak Mišo

1818

CRO

ŠK Zrinski, Stari Slatinik

½

14

III

Jović Lara

1677

CRO

ŠK Amater, Strizivojna

0

 

 

 

4.KOLO 24.11.2021. SRIJEDA U 18,00 SATI

 

Pl.

 

Ime

Bod

Rez.

Bod

 

Ime

1

MK

Pekarik Branko

-

3

II

Grgurević Benjamin

2

II

Vranjić Marko

2

-

I

Karij Petra

3

I

Talić Adam

2

-

2

II

Martić Ivan

4

 

Bubalo Petar

1

-

I

Ljubičić Ninoslav

5

MK

Tomić Ivan

1

-

1

 

Logarić Patrik

6

III

Talić Miljenko

1

-

1

II

Katić Sara

7

I

Čuljak Mišo

½

-

0

III

Jović Lara

 

 

PRETHODNA VIJEST

Remi Marsonije i Sloge

SLIJEDEĆA VIJEST

NAŠK na gostovanju u Vrbi