Naslovna / Vijesti / Četiri naslova prvaka za KKK Olimpik

Četiri naslova prvaka za KKK Olimpik

5.kolo liga- Kup RH- Aljmaš

035portal
  • 2021-08-29 18:00:00

U Aljmašu se jučer održalo posljednje 5. kolo liga-kupa Republike Hrvatske za mlađe dobne uzraste na kojem je sudjelovalo 10 klubova sa preko 200 mladih sportaša.

U ukupnom poretku liga-kupa 2021. godine Olimpik je osvojio 4 naslova prvaka.

U mlađim juniorima prvaci su postali mlađi juniori Antonela Orkić i Luka Lipovac, koji su prvim mjestima u zadnjem 5. kolu potvrdili svoje ukupne naslove, a Luka je naslovu u jednosjedu još pridodao i ukupni naslov u dvosjedu sa partnerom Noa Marić. Valja napomenuti da su Antonela i Luka u svih 5 kola osvojili 1. mjesta te tako bez poraza osvojili svoje naslove.

U kategoriji kadetkinja prvakinje su postale Elena Marić i Nina Knežević, koje su danas osvojile 4. mjesto što je bilo dovoljno za 1. mjesto u ukupnom poretku. Elena je naslovu u dvosjedu pridodala i 3. mjesto u ukupnom poretku u disciplini jednosjeda koje je ostvarila današnjom pobjedom na zadnjem kolu.

Što se tiče rezultata sa zadnjeg 5. kola kupa danas smo osvojili 3 zlatne medalje, a svoje prve nastupe danas su upisali Iva Tonković, Lana Marić, Leon Ćosić, Kristijan Vukadinović i Karlo Milošević.

Sa zadnjim kolom liga-kupa završena je još jedna odlična sezona za naše mlade sportaše. Neki su osvajali medalje, neki skupljali iskustvo za naredne godine, a neki su upisali svoje prve nastupe što nas iznimno veseli i daje nam poticaj za još bolji rad sljedeće godine.