Naslovna / Informacije i vijesti / Odličan nastup malih Škorpiona

BORILAčKI SPORTOVI

Odličan nastup malih Škorpiona

Odličan nastup malih Škorpiona
Portal035
  • 2022-05-02 12:30:00

U subotu je  održan Taekwon do turnir pod nazivom Bljesak 1995.,a sudjelovalo oko 200 natjecatelja.
Taekwondo klub Škorpion Gornja Vrba na ovom turniru nastupio je sa 7 natjecatelja koji su ostvarili natprosječne rezultate s obzirom na malobrojnu ekipu. U  disciplini kicku  su nastupili te osvojili: Jasmina Iličić 1. mjesto, Lovre Dražović 1. mjesto, Mihael Prološčić 3. mjesto. Utješnu medalju dobili su Nika Zirdum i Dominik Vladić koji su bili odlični falilo je sportske sreće.
U borbama su se natjecali kadeti Lovro Grubić i Borna Đula nakon odlično odrađenih borbi Lovro Grubić zauzima mjesto najboljeg kadeta na natjecanju pojedinačno , te osvaja 1. mjesto i pehar. Borna Đula gubi u finalu s minimalnom razlikom u borbi za 1. mjesto, osvaja srebrnu medalju.

   
Za napomenuti je kako je ekipa osvojila 2. mjesto ekipno u disciplini kick. Drugi po redu najbolji u kicku bio je Lovre Dražović među dječacima, a Jasmina Iličić druga među djevojčicama. Ukupno su osvojene 3. zlatne medalje, 1. srebrna, 1. brončana, pehar pojedinačno - natjecatelj. U pratnji natjecatelja bio je trener Denis Grubić.