U Slavonskom Brodu jučer su se na vječnu ljubav i vjernost pred nekoliko stotina uzvanika zakleli Martina Ravlić, direktorica tvrtke Slavonija DI i njen odabranik, renomirani poduzetnik Darko Marijanović. Iako rođena Đakovčanka, Ravlić već godinama živi i radi u Slavonskom Brodu, gdje namjerava i ostati sa svojom obitelji. Mladoženja je pak porijeklom iz Kotor- Varoši, ali također mu je prebivalište već neko vrijeme u Brodu.
Bilo je to pravo jet- set vjenčanje, o čemu svjedoče i mnogobrojne objave oduševljenih uzvanika na društvenim mrežama, a od kojih smo izdvojili one najzanimljivije. Mladenci, kojima je ovo drugi brak, nisu štedjeli, stoga su gosti uživali u raznovrsnoj gastronomskoj ponudi, potocima vina i šampanjca, ali i dobroj zabavi. Da se vodilo računa o svakoj sitnici svjedoče i zahvalnice, jelovnici i dekoracije ukrašeni inicijalima mladenaca u crnoj i zlatnoj boji, photo booth, personalizirane čokoladice i brojni drugi detalji.
Okupljanje gostiju i razmjena zavjeta odvili su se nadomak Broda na imanju MIDL events gdje je goste, uz neizostavne tamburaše, zabavljao i Petar Grašo. Grašo je mladencima otpjevao pjesmu „Ako te pitaju” čak dva puta- jednom za vrijeme svadbene ceremonije, a drugi puta su uz istu melodiju sretni mladenci zaplesali svoj prvi bračni ples. Mlada je blistala u vjenčanici s potpisom Matije Vuice u bijeloj boji, nadopunjenoj buketom i ukrasom za kosu načinjenima od perja, a mladoženja je bio podjednako elegantan u trodijelnom crnom odijelu. Dirljivu razmjenu zavjeta pred matičarom zapečatili su poljupcem i puštanjem bijelih golubica.
Svadbena večera u više slijedova održana je u svečanoj dvorani „Avia” u Velikoj, gdje je već odličnu atmosferu do usijanja dovela Lepa Brena uz pratnju Marcipan benda. Uzvanike su još zabavljale i trbušne plesačice, a upriličen je i vatromet nakon kojeg je vesela zabava uz romske glazbenike i pjevačice nastavljena sve do zore.
Djelić atmosfere možete pogledati u galeriji fotografija i videozapisu sa Instagram profila tvrtke Exclusive Events CRO koja je bila zaslužna za organizaciju ovog luksuznog vjenčanja.
foto,video: Facebook, Instagram
Zima je Slavonski Brod obavila tihom i prepoznatljivom zimskom a...
08.01.2026. u 20:00
Zimski uvjeti koji su proteklih dana zahvatili veći dio Hrvatske...
08.01.2026. u 17:30
U Slavonskom Brodu će se u ponedjeljak, 26. siječnja, u crkvi Bezgrešnog...
08.01.2026. u 10:00
Dok sa stranica društvenih mreža Brodsko-posavske županije stižu po...
08.01.2026. u 07:30
Iz „Autocesta Federacije BiH“ ovih dana stižu optimističnije najave....
07.01.2026. u 12:30
TD Komunalac d.o.o. obavještava građane Slavonskog Broda da započinje org...
07.01.2026. u 07:30
Kada su se uz glasnu buku, zagušljive ispušne plinove i oblake pra...
06.01.2026. u 20:00
Rutinska kontrola kakvoće, provedena u sklopu redovitog nadzora...
05.01.2026. u 17:30
Punih 24 sata nakon što je snijeg počeo padati, Slavonski Brod jutros se...
05.01.2026. u 12:15
Tjedan od 5. do 12. siječnja u Brodsko-posavskoj županiji proteć...
05.01.2026. u 07:30
Brodsko stočno, marvinsko sajmište mijenjalo je lokacije. U 19. stoljeću...
04.01.2026. u 20:00
U svijetu u kojem se nogometne karijere mjere milijunima, a odlu...
04.01.2026. u 11:40
Brodsko-posavska županija otvorila je Javni poziv za podnošenje prijedlog...
04.01.2026. u 08:00
Nakon više od desetljeća kontinuiranog odlaska liječnika iz H...
03.01.2026. u 20:00
U svijetu radija, gdje se povjerenje publike gradi godinama, a glas postaje prep...
03.01.2026. u 16:00
Već godinama je prava poplava tamburaških sastava, tamburaške glaz...
01.01.2026. u 20:00