Bijelo- crni u Našicama zaradili tri boda

30. kolo 3. ŽNL

Nikolina Martinovic
  • 2022-05-05 13:00:18

U jučerašnjoj utakmici 30. kola 3. ŽNL Marsonija je gostovala kod ekipe NAŠK-a gdje je u teškom susretu na kraju ipak došla do potrebna tri boda.

Nakon izrazito lošeg prvog poluvremena u kojem su domaći postigli svoj prvi i jedini pogodak, Marsonija je do svoje prigode došla tek u 63. minuti susreta kada je Žuljević izjednačio za 1:1, što je izboreno kaznenim udarcem Selmira Mahmutovića. Do pobjede su Bijelo- crni došli samo dvije minute prije kraja susreta, odnosno u 88. minuti, kada je Marko Ristovski postigao pogodak zahvaljujući asistenciji Damira Mirkovića.

Nakon ove pobjede Marsonija je petoplasiranoj ekipi Slavonije pobjegla za pet bodova, a zaostatak za Belišćem smanjen je na sedam bodova.