Na sportskim terenima u Splitu održavaju se 21. Sportske igre mladih, u sklopu kojih je održan Kinder Sport turnir u uličnoj košarci.

Nastupili su i brodski košarkaši, a s natjecanja su se vratili s dvije medalje - zlatnom i srebrnom. U muškoj kategoriji 2001. i mlađi, u polufinalnim susretima Team Vinkulja (Vinkovci) bio je bolji od ekipe Dream Team Čakovec, dok su Brođani ekipa Trenirke slavili protiv ekipe Šarčevi apostoli iz Rijeke.

U finalu turnira Brođani su bili bolji od ekipe Team Vinkulja sa 21:11 dok je u susretu za treće mjesto ekipa Šarčevi apostoli pobijedila ekipu Dream Team Čakovec.

U muškoj kategoriji 2003. i mlađi, ekipa Brodski košarkaši pobijedili su ekipu Zagreb Elite, dok je ekipa Kvarner iz Rijeke pobijedila ekipu Terminatori iz Osijeka. U finalu turnira Kvarner iz Rijeke pobijedio jerezultatom 21:4 ekipu Brodski košarkaši iz Slavonskog Broda, dok je u susretu za treće mjesto ekipa Zagreb Elite pobijedila ekipu Terminatori iz Osijeka.