Odbojkašice Kolonije su gostovale u Osijeku, kod ekipe ŽOK Osijek II u 4. kolu 1.B Nacionalne odbojkaške lige (NOL). Ekipa Osijeka II je pobijedila rezultatom 3:0 (25:11; 25:13; 25:15). Brođanke su prilično mlako ušle u utakmicu, a to je odlična ekipa Osijeka II iskoristila i vrlo brzo dobila prva dva seta. Tek u trećem setu igračice Kolonije povezuju nekoliko solidnih akcija, te i vode do polovine seta, ali onda Osječanke opet preuzimaju inicijativu i zaključuju utakmicu maksimalnom pobjedom.
Ekipu Kolonije idući vikend očekuju natjecanja u mlađim dobnim kategorijama, i to u subotu igraju mlađe kadetkinje, dok u nedjelju nastupaju juniorke.
Za dva tjedna je nastavak 1.B NOL, kada ekipi Kolonije dolazi Belišće, i tu treba popraviti dojam i dati sve od sebe kako bi se ostvarila pobjeda i opet bilo u gornjem dijelu tablice.