Današnjim međunarodnim natjecanjem pod nazivom "1. kup Aljmaša" je završila kajakaška sezona 2016/2017

Brodski klub osvaja 13. pehar za 1. mjesto u nizu čime je stavljena točka na "i" najuspješnije sezone od osnutka kluba gdje su na svim natjecanjima osvojena 1. mjesta!
KKK Aljmaš je bio domaćin svog prvog natjecanja od osnutka i osvojio svoj prvi pehar (bili su 3.) te im ovom prilikom čestitamo za uspješne rezultate tokom cijele sezone koju su okrunili uspješnom organizacijom!
Istina, nije ovo natjecanje za naše sportaše završilo sa pregršt pojedinačnih pobjeda kao do sada jer su uglavnom svi na dužem odmoru koji traje još od finalne utrke kupa RH, ponajviše jer pripreme za novu sezonu počinju 15.10. No to ne umanjuje uspjeh ostalih sportaša iz drugih klubova.
Posebno su se istaknuli kadet Mihael Galetović sa dvije zlatne medalje i juniorka Nataly Pavlešin sa također dvije zlatne medalje.
Ekipno dakle 1. mjesto osvaja Olimpik, 2. mjesto osvaja Premium (Bosanski Brod), a 3. mjesto domaćin Aljmaš! Nastupilo je ukupno 7 ekipa sa oko 160 mladih sportaša.

Izvor: Kajak kanu klub Olimpik