OLIMPIKOVCI NAJBOLJI I U PETRINJI!

Danas je u organizaciji kajak kanu kluba Kupa iz Petrinje na rijeci Kupi održan još jedan tradicionalni kup grada Petrinje. Sudjelovalo je 10 ekipa sa ukupno 150 natjecatelja. Olimpik je osvojio još jedan pobjednički pehar, a do ovog novog uspjeha ekipu su vodili ponovo sjajni i zlatni: Luka Lipovac, Ivona Čubrilo, Antonela Orkić, Mihael Galetović, Leona Pavlešin, Katja Vukoje, David Aračić, Denis Folvarek i Nataly Pavlešin.

Najuspješniji član sa tri zlatne medalje bila je Leona Pavlešin!

Medalje za Olimpik su još osvojili: David Orkić, Noa Jukić, Mihovil Janković, Marin Jelinić, Fabio Folvarek i Sara Čubrilo. Trener ekipe bio je glavni trener kluba Miroslav Lipovac kojemu su pomagali u transportu i vođenju ekipe Slavko Lipovac i Manda Orkić. Bio je ovo i rekordni 11. pobjednički pehar u ovoj sezoni, najuspješnijoj od osnutka kluba!

Od ostalih zbivanja slijedi svjetsko seniorsko prvenstvo (Češka Republika) gdje će nastupiti Antun Novaković, zatim finale kupa Hrvatske u Zagrebu itd.