Jučer je u susjednom Bosanskom Brodu održana još jedna međunarodna regata u organizaciji tamošnjeg kajak kanu kluba Premium.

Nastupilo je 12 klubova iz Srbije, Hrvatske te Bosne i Hercegovine s oko 150 natjecatelja.

Najuspješniji pojedinci na natjecanju bili su juniorka Nataly Pavlešin koja je slavila u sve tri utrke u kojima je nastupila i to jednosjed za juniorke, jednosjed za seniorke i dvosjed za seniorke sa partnericom Dunjom Lipovac te senior Marko Lipovac koji je pobjedio u utrkama jednosjeda i dvosjeda sa partnerom Marinom Jelinićem te na kraju programa u utrci muško-ženskih parova gdje je nastupio sa svojom suprugom Dunjom Lipovac.

Sve medalje Olimpika na međunarodnoj regati Bosanski Brod i ekipni plasman:

MK-1 mlađi kadeti 500m
2. mjesto David Orkić

K-1 kadeti 500m
1. mjesto Luka Lipovac

K-2 kadeti 500m
2. mjesto Luka Lipovac-David Orkić

K-1 kadetkinje 500m
2. mjesto Katja Vukoje
3. mjesto Antonela Orkić

K-2 kadetkinje 500m
1. mjesto Katja Vukoje-Antonela Orkić

K-1 mlađi juniori 500m
1. mjesto Mihael Galetović

K-2 mlađi juniori 500m
3. mjesto Mihael Veočić-Noa Jukić

K-1 mlađe juniorke 500m
3. mjesto Katja Vukoje

K-2 mlađe juniorke 500m
1. mjesto Katja Vukoje-Antonela Orkić

K-2 juniori 500m
1. mjesto Mihael Galetović-Marin Jelinić

K-1 juniorke 500m
1. mjesto Nataly Pavlešin

K-1 seniori 500m
1. mjesto Marko Lipovac

K-2 seniori 500m
1. mjesto Marko Lipovac-Marin Jelinić

C-1 seniori 500m
2. mjesto Fabio Folvarek

C-2 seniori 500m
2. mjesto Fabio Folvarek-Mihovil Janković

K-1 seniorke 500m
1. mjesto Nataly Pavlešin
2. mjesto Dunja Lipovac

K-2 seniorke 500m
1. mjesto Dunja Lipovac--Nataly Pavlešin

K-2 muško-ženski mix 500m
1. mjesto Dunja Lipovac-Marko Lipovac

Ekipni plasman (prve tri ekipe):
1. H.S. Brčko 236 bodova
2. Premium 229 bodova
3. Olimpik 206 bodova
3. Sava 206 bodova

Odlukom sudaca 3. mjesto je dodijeljeno Olimpiku temeljem većeg broja pojedinačnih pobjeda, ali Olimpikovci su napravili fair play te pehar ustupili dragim sportskim prijateljima iz kajak kanu kluba Sava - Gradiška.

Slijedi natjecanje u Bosanskoj Gradišci, a zatim domaće natjecanje u Petrinji.