U organizaciji Šahovskog kluba iz Ruščice održan je 16.memorijalni turnir „Drago Mandić-Zvonko Vidaković-Darko Bajan“. Na turniru je sudjelovalo 30 igrača, igran je Švicarac u sedam kola, deset minuta po igraču i po pravilima Fid-e. Ukupno je odigrano 105 partija. Pobjeda na turniru pripala je nacionalnom majstoru Mili Maras iz Šahovskog kluba Vina Markota, Pleternica sa 6.5 bodova, drugi je bio prvokategornik Ivan Opačak iz ŠK Posavac, sa 6 bodova, a treći je bio Marko Rašić, također iz ŠK Posavac s osvojenih 5 bodova. Osim trojice prvoplasiranih, koji su nagrađeni pokalima, a prvak i umjetničkom slikom slikara Josipa Majića, organizator je nagradio i najbolje kadete i kadetkinje.
Najbolji kadeti su bili :
1.mjesto Stjepan Damjanović 4.5 bodova,ŠK Amater,Strizivojna,
2.mjesto Fran Mandarić 4.0 boda ,ŠK Amater,Strizovjna,
3.mjesto Luka Racic 4.0 boda ,ŠK Đakovo,Đakovo,

Najbolje kadetkinje su bile :
1.mjesto Ester Jurić 3.0 boda,ŠK Amater,Strizivojna ,
2.mjesto Sara Katić, 2.0 boda ,ŠK Amater ,Strizovojna
3.mjesto Matea Jurić 2.0 boda ,ŠK Amater ,Strizovojna

POREDAK
1 NM Maras Mile CRO 2209 2226 Šk Vina Markota, Pleternica 6,5
2 I Opačak Ivan CRO 1918 1889 Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod 6,0
3 VK Rašić Marko CRO 1600 0 Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod 5,0
4 I Ivanović Zoran CRO 2048 1973 Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod 5,0
5 II Šišić Mijo CRO 1770 1790 Šk Brod, Slavonski Brod 4,5
6 I Tomac Rudika CRO 1858 1725 Šk Kopanica, V. Kopanica 4,5
7 MK Pekarik Branko CRO 2030 1987 Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod 4,5
8 II Damjanović Stjepan CRO 1968 1800 Šk Amater, Strizivojna 4,5
9 I Kanjković Marijan CRO 1948 1921 Šk Vina Markota, Pleternica 4,0
10 II Grgurević Benjamin CRO 1938 1601 Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod 4,0
11 II Rajković Mario CRO 1871 1820 Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod 4,0
12 II Mandarić Fran CRO 1901 1717 Šk Amater, Strizivojna 4,0
13 VK Barić Vili CRO 1601 0 Slavonski Brod 4,0
14 III Racić Luka CRO 1825 0 Šk Đakovo, Đakovo 4,0
15 MK Tomić Ivan CRO 1942 1836 Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod 3,5
16 II Rakić Antun CRO 1832 1808 Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod 3,0
17 I Jurić Matea CRO 1800 1512 Šk Amater, Strizivojna 3,0
18 IV Marković Marko CRO 1781 1342 Šk Amater, Strizivojna 3,0
19 II Šmuljić Zvonko CRO 1656 0 Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod 3,0
20 VK Mandarić Duje CRO 1600 0 ŠK Amater, Strizivojna 3,0
21 I Jurić Ester CRO 1835 1536 Šk Amater, Strizivojna 3,0
22 IV Solin Borna CRO 1713 0 Šk Đakovo, Đakovo 3,0
23 VK Jurić Mia Ivona CRO 1600 0 Šk Dama, Đakovo 3,0
24 VK Blatančić Kevin CRO 1600 0 Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod 3,0
25 VK Pejić Ivano CRO 1600 0 Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod 3,0
26 VK Rakić Leon CRO 1600 0 Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod 2,0
27 VK Katić Sara CRO 1600 0 Šk Amater, Strizivojna 2,0
28 VK Šimičić Adrian CRO 1600 0 Šk Amater, Strizivojna 2,0
29 VK Veverec Andrijano CRO 1600 0 Strizivojna 1,0
30 III Talić Miljenko CRO 1879 1772 ŠK Posavac, Ruščica 0,0