KK "SLAVONSKI BROD 1946" – KK "ŽUPANJA" 97:62 (24:17, 18:16, 29:7, 26:22)

KK "SLAVONSKI BROD 1946": Raspasović 0, Stojsavljević 6, Kremer 8 (2-3), Čančar 2, Folvačni 6, Špehar 17 (1-1), Rašić 29 (1-3), Rajić 5 (3-4), Klaić 4, Vuko 2, Blažević 14, Šofić 4. TENER: Krunoslav Rimac

KK "ŽUPANJA": Kobaš 0, Bobek 0, Bačić 22, Filipović 4, Lešić 0, Maskaljević 25 (2-4), Đuraković 0, Šeremet 0, Mićanović 2, Benković 5 (1-2), Kuprešak 4 (0-4). TRENER: Tomislav Pul

Kadeti Slavonskog Broda 1946 i dalje nemaju milosti u svojoj skupini „B“ Lige Slavonije i Baranje. Oni su u 8. kolu u derbiju dvije vodeće ekipe s 97:62 nadigrali vodeću Županju koja je prije međusobnog ogleda bila vodeća iz razloga što Brođani imaju neodigrani susret s Vinkovcima. S obzirom da su igrači trenera Krunoslava Rimca na gostovanju dobili Županju s 86:85 te da je ekipi trenera Puljića to bio jedini poraz, očekivala se izjednačena utakmica. Najučinkovitiji kod kadeta Slavonskog Broda 1946 bio je Sandro Rašić koji je postigao 29 koševa te je u ovom susretu mogao ići i preko 30. Uz njega je Luka Špehar ubacio 17, a Filip Blažević 14 poena. U sastavu Županje je u prvom poluvremenu odličan bio Andrej Bačić sa 17 koševa, dok je utakmicu završio s 22. U prvom dijelu izostao je učinak Patrika Maskaljevića koji je u tom periodu postigao samo 6 poena, a dvoboj je završio s 25 ubačaja. Tako su kadeti Slavonskog Broda 1946 došli do svoje 7 pobjede iz isto toliko utakmica te ih u dvije naredne utakmice u nastavku prvenstva protiv Vinkovaca očekuje borba za 1. mjesto u svojoj skupini.