Ovaj vikend su odigrani susreti 8. kola 3. HNL Istok. Marsonia je ugostila Čepin i upisala poraz (1:2). Oriolik je bio domaćin HNK Vukovaru 1991. te su odigrali susret bz pogodaka (0:0).

Marsonia je danas pred 350 gledatelja ugostila ekipu Čepina te upisala domaći poraz (1:2). Goste je u vodstvo doveo Agatić pogotkom u 25. minuti. S tim se rezultatom otišlo i na odmor, a prvi do pogotka dolaze nogometaši Marsonije preko Bundavice (68.), a konačni rezultati pogodak za pobjedu Čepina postiže Brlić u 84. minuti. Kod Marsonije su požutjeli Jelčić (22.) i Mirković u 76. minuti. Kod gostiju su požutjeli Lamza (68.) i Kuburić (81.).

Oriolik je danas ugostio HNK Vukovar 1991. te su odigrali bez pogodaka (0:0). Kod Oriolika je požutio Kokotović (25.9, dok su gostujući igrači dobili tri žuta kartona i to: Ćorić (25.), Cerovski (41.) i Tunjić (72.). Pocrvenio je Jazvić nakon dva žuta kartona u 51. i 75. minuti.

Nakon osam odigranih kola Marsonia se nalazi na 8. mjestu s 11 osvojenih bodova, dok je Oriolik skupio 10 bodova. U 9. kolu Oriolik na gostovanje u Varaždin kod Varteksa, a Marsonia kod Bedema u Ivankovo. susret će se odigrati 14. i 15. listopada.