U nedjelju 18. studenog održan je Međunarodni kup u Tuzli (BIH) pod nazivom "MEMORIJAL KUP "MUJANOVIĆ MIRALEM LALO" - TUZLA. Športski plesni klub Astra predstavio se u 20 kategorija i odnio pobjedu u čak 14 kategorija. Osvojili su ukupno 14 zlatnih, 9 srebrnih i 2 brončane medalje. Natjecatelje su pratili trenerice Iva Kekez, Andrea Vološčuk, Korana Petričević i Katica Podnar.


Rezultati:
1. MJESTO
Ena Jurić - Mihovil Vučković
Josipa Barunica - Dominik Ćužić
Tea Ćavara - Dominik Vološen
Elena Jerković - Luka Kelemović

DOLLS (Lana Zubak, Ilaria Kraljević, Fabia Kljaić, Karla Ambrozić, Gabriela Ivković, Maja Jerković, Iva Kapetanić)
SUPER GIRLS (Marta Arsenić, Bukvić Ena, Jana Hrkać, Ela Kokot, Petra Matanović, Dora Vukosavić, Kiara Mutavdžija, Vanessa Kocić, Sara Marić, Ema Mandndurić, Tina Kapetanić)
FLY GILRS (Lana Šalić, Lucija Naglić, Lorena Balentović, Lucija Putniković, Ana Bobetić, Korana Erić, Korina Čop)
STORM (Katja Svalina, Tea Pranić , Lara Benić, Lana Ivušić, Karla Matošević)
BANG BANG GIRLS (Klara Đurić, Petra Marić, Katja Čuljak, Hajdi Bosjak)
DIAMOND DOLLS (Mia Bukvić, Petra Katalinić, Nadia Katinić, Anđela Klaić, Ana Putniković, Lana Vidaković, Tara Vidaković)
MINIMOUSICE (Tea Mihačić, Leona Kapeš, Anja Bosjak, Ana Krajnović, Luna Čondrić, Amina Mašić, Barbara Tolić , Antonela Kljajić, Nika Makarun , Anamaria Šarac, Korina Ivezić)
WONER WOMEN (Mia Perković, Magdalena Sulić, Andrea Živković, Lana Živković)
SHINE (Dora Matijašević, Emanuela Purić, Vanesa Vuksanović, Magdalena Vuksanović)
ROYALS (Nika Bukvić, Dorotea Marjanović, Magdalena Marjanović, Ena Ražek, Patricia Smoljo, Antonela Šuća, Marta Vinković, Leonarda Stepić)

2. MJESTO
Maja Tolić – Matej Tomljanović
Nikolina Koporčić – Mihael Bikčević
Antea Kodžoman – LovroVinaković
Bruna Buruš – Mateo Jerković

CANDY GIRLS (Lana Zorić, Ana Matić, Gabrijela Jozić, Ema Jozić, Petra Vukoje, Hana Crnojević, Tea Blažanović, Dora Barišić)

DANCING DOLLS (Korina Šaravanja, Lana Stjepanović, Lana Bašić, Iris Bogunović, Natalija Rubil, Tea Jerković, Nikolina Barunica)

MYSTIQUE (Lorena Marić, Elena Štefanović, Andrea Metić, Mia Validžić)

MINI FLY GIRLS (Katja Balentović, Eva Grgić)

FANCY GIRLS (Sara Butković, Bianca Galović, Ena Jerković, Elena Marić, Nataša Katinić)

3. MJESTO
Reina Maša Kodžoman – Robert Vološen
Ivana Dorić – Marko Babić

4. MJESTO
Mia Pejić – Marko Vujčić

5. MJESTO
Nika Bašić – Luka Smoljo